E-mail: info@mf-elektro.sk 
Menu

Optický kábel CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 3m

CNS opt. duplex patch kábel 50/125, LC/SC, 3m

Výrobca: CNS Network
Katalógové číslo: 05_SKCNS-IMC0510
Dostupnosť: vypredané
8,70 € (s DPH)
Zatvoriť

Tento tovar zatiaľ nemá hodnotenia.

vložiť nový komentár
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Menu