E-mail: info@mf-elektro.sk 
VYBERTE SI ELEKTRO

Creative Stage High Performance Monitor Soundbar, 2.1

Výrobca: Creative
Katalógové číslo: 00_SK51MF8360AA000
EAN: 5390660192357
Dostupnosť: vypredané
84,81 €64,81 € (s DPH)

Zľava platí do vypredania zásob.

Výkonný 2.1 systém Creative Stage je univerzálnym zvukovým systémom, ktorý je možné pripojiť takmer k čomukoľvek. Soundbar sa skladá z dvoch reproduktorov s výkonom 2x20 W, ktoré produkujú veľmi kvalitný a čistý zvuk, ktorý doplní silné basy zo subwoofera. Subwoofer má výkon 40 W. Navyše má integrovanú batériu s kapacitou 2200 mAh, ktorá umožní až 6 hodín prevádzky. Univerzálnosť systému je zaistená vďaka nespočtu možnosťou jeho pripojenia, možno ho pripojiť prostredníctvom Bluetooth, HDMI (ARC), optického kábla a AUX kábla. Nechýba ani USB vstup pre pripojenie MP3 prehrávačov alebo flash diskov. Maximálny výkon tohto systému je 160 W. Elegantné prevedenie sa bude vynímať ako u vášho počítača, tak i pri televízii vo vašej obývačke. Soundbar je možné pripevniť aj na stenu. V balení sa tiež nachádza diaľkové ovládanie. Farba čierna.

Elegantný 2.1 systém
Creative Stage High je výkonný a elegantný 2.1 systém, ktorý obsahuje soundbar a subwoofer. Moderné prevedenie, ktoré podčiarkuje štýlová čierna farba sa bude vynímať kdekoľvek. Či už na stole pod vaším širokouhlým monitorom alebo u vašej televízie. Prevedenie soundbaru je prispôsobené tak, aby sa dal pripevniť na stenu. Môžete ho tak mať hneď pod vašou televíziou a užívať si veľmi kvalitný zvuk pri sledovaní obľúbených filmov alebo relácií. Výhodou tohto systému je niekoľko možností, ako ho pripojiť k svojmu zariadeniu. Medzi ne sa radí Bluetooth, AUX kábel, HDMI s podporou ARC a optický kábel. Creative Stage High tak môžete pripojiť k televízii, k počítaču alebo napríklad k mobilnému telefónu.

Vychutnajte si kvalitný zvuk
S týmto systémom si budete môcť vychutnať hlasnejší a hlbší zvuk, ktorý vás milo prekvapí. Zvuk dokonale vyplní celú miestnosť a vy si budete pripadať súčasťou deja, či už sa bude pozerať na film, alebo hrať akčnú hru. Soundbar, ktorý je zložený z dvoch reproduktorov, je spárovaný s výkonným subwooferom, ktorý doplní zvuk o veľmi príjemné a hlboké basy, ktoré pridajú zvuku na dynamickosti. Zaujímavou vlastnosťou soundbara je tiež integrovaná batéria s kapacitou 2200 mAh. Táto batéria poskytne dostatok energie pre až 6 hodín prevádzky.

Pohodlné ovládanie
Ovládanie systému je pohodlné vďaka pribalenému diaľkovému ovládaniu. Pomocou ovládača si budete môcť nastaviť nielen hlasitosť, ale aj hodnoty výšok a basov. Možno si tiež nastaviť predvolený zvukový režim napríklad Koncert, Hudba alebo Film. V ponuke sa tiež nachádza špeciálny herný režim. Ovládacie prvky sú tiež umiestnené na bočnej strane soudbaru.

Prehrajte si obľúbenú hudbu priamo z flash disku
Creative Stage High je ďalej vybavený USB portom, ktorý umožní pripojenie flashdisku s maximálnou kapacitou 32 GB alebo MP3 prehrávača. Toto vám umožní vychutnať si svoju obľúbenú hudbu bez potreby využívania ďalšieho zariadenia. Hudbu si možno prehrávať aj z mobilných telefónov pomocou Bluetooth technológie alebo pomocou AUX kábla.

ŠPECIFIKÁCIA
Rozmery (V x Š x H)
hlavná jednotka: 70 x 550 x 78 mm
Subwoofer: 420 x 115 x 250 mm

Dĺžka kábla
Napájací AC Power kábel: 1m; upevnený k soundbar lište,
Subwoofer kábel cca 2m; upevnený ku subwooferu

Hmotnosť
Soundbar: 1.2 kg
Subwoofer: 3.07 kg
3,5 mm kábel: 10 g

Prevádzková teplota
0 ° C až 45 ° C

Výstupný výkon
Soundbar: 2 x 20 W,
Subwoofer: 1 x 40 W
Maximálny výkon systému: 160 W

Frekvenčný rozsah
55 Hz ~ 20 kHz

SYSTÉMOVÉ POŽIADAVKY
Windows
Stereofónny konektor typu jack 3,5 mm
Bluetooth s podporou A2DP stereo

Macintosh
Stereofónny konektor typu jack 3,5 mm
Bluetooth s podporou A2DP stereo

iOS
Stereofónny konektor typu jack 3,5 mm
Zariadenie iPhone a iPad so systémom iOS 7 alebo novším pre podporu pripojenie Bluetooth aplikáciami
Bluetooth s podporou A2DP stereo

Android
Stereofónny konektor typu jack 3,5 mm
Telefóny / tablety so systémom Android 4.0 alebo novším pre podporu pripojenie Bluetooth aplikáciami
Bluetooth s podporou A2DP stereo

TV
Stereofónny konektor typu jack 3,5 mm
Bluetooth s podporou A2DP stereo
Vstupný port TV (ARC)
optický výstup

Obsah balenia
Creative Stage Soundbar
Creative Stage Subwoofer
AUX kábel
diaľkové ovládanie
sada pre montáž na stenu
užívateľská brožúra
Zatvoriť

Tento tovar zatiaľ nemá hodnotenia.

vložiť nový komentár
Novinky e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Menu